Kategorie
Polecamy
NOWA KOSZULKA WOJSKOWA ZIELONA KHAKI 518/MON T-SHIRT KONTRAKT
Netto: 31,71 zł 28,46 zł
Brutto: 39,00 zł 35,00 zł
NOWE SPODNIE MULTICAM CAMOGROM MTP RIP-STOP
Netto: 105,69 zł 89,43 zł
Brutto: 130,00 zł 110,00 zł
NOWY SWETER CZARNY BLACK POLSKI KRAJEWSKI WEŁNA OCHRONA
Netto: 97,56 zł 77,24 zł
Brutto: 120,00 zł 95,00 zł
Buty Bennon Commodore Desert Light 01
Netto: 166,67 zł
Brutto: 205,00 zł
Przechowalnia

Ilość produktów w przechowalni: 0

Zobacz

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. KTO PRZETWARZA TWOJE DANE OSOBOWE?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe jest firma ARTFOX z siedzibą w Zamościu przy ul. Kilińskiego 68, operator sklepu internetowego

WWW.ART-FOX.PL

Administrator zapewnia bezpieczeństwo przekazanych danych oraz realizację uprawnień Użytkowników, wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych.

Użytkownik ma prawo dostępu do treści własnych danych osobowych, ich poprawiania lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych - w tym celu należy się zalogować i usunąć dane samodzielnie lub wysłać e-maila z określeniem żądania wprowadzenia zmian lub wykreślenia danych z ewidencji. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zamknięcia konta klienta, chyba, że będą potrzebne do realizacji praw wynikających z gwarancji, rękojmi, przeprowadzenia postępowania windykacyjnego, do czasu zakończenia postępowania i rozliczenia należności.

Zapewniamy, że nasza firma przestrzega polityki bezpieczeństwa danych osobowych. Dane osobowe są u nas bezpieczne i dokładamy wszelkich starań, aby poziom ten systematycznie był coraz wyższy.

2. SKĄD MAMY TWOJE DANE?

Dane osobowe otrzymaliśmy od Ciebie podczas zakładania konta i/lub składania zamówienia w naszym sklepie oraz w przypadku zapisania się do newslettera.

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przesłanie są dobrowolne. Wszelkie przekazane dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki Konsument wyraził zgodę - na zasadach opisanych w ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 2002 Nr 101 poz. 926 ze zm.). W przypadku, gdy Konsument nie poda niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrazi zgody na ich przetwarzanie, zrealizowanie zamówienia nie będzie możliwe.

3. DLACZEGO PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Dane osobowe Użytkowników, przetwarzane są w celu nawiązania, ukształtowania, zawarcia, zmiany lub rozwiązania Umowy pomiędzy Sprzedawcą i Klientem oraz zrealizowania Umowy sprzedaży.

4. KOMU UDOSTĘPNIAMY TWOJE DANE?

Dane osobowe Użytkowników mogą być przekazywane podmiotom trzecim tylko za zgodą Użytkownika w przypadkach opisanych w Regulaminie, w szczególności:

W przypadku wyboru sposobu płatności on-line dane klienta są przetwarzane przez administratora systemu płatności w celu przeprowadzenia transakcji;


Celem doręczenia przesyłek dane osobowe są udostępniane firmie kurierskiej w celu doręczenia przesyłki. Dla zrealizowania obsługi zlecenia konieczne jest podanie następujących danych osobowych Klienta:

    • nazwisko i imię;

    • adres do wysyłki produktów;

    • adres e-mail;

    • numer telefonu kontaktowego;

Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
ROZMOWA BEZ LOGOWANIA

ON-LINE (3338375)Napisz do nas..

Koszyk
...jest pusty

Newsletter
Nowości
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.